Bornova Banyo Tadilatı

Evdeki banyo alanınızın boyutu ne olursa olsun, banyonuza şık, dekoratif fikirler eklemek yahut Bornova banyo tadilatı yaptırmak düşündüğünüzden daha büyük bir etki yaratabilir. Sıradan ve monoton görünen bir banyoyu hızlı bir şekilde rahatlatıcı ve ferahlatıcı bir mekana dönüştürebilirsiniz. Basit aksesuarlar, boyama seçenekleri ve depolama çözümleri gibi ilham verici değişikliklerle banyo tasarımında ve İzmir banyo yenileme işlemlerinde yenilikçi ve eğlenceli fikirler keşfedebilirsiniz. Doğru şekilde planlanmış banyo yenileme işlemleri ile banyonuzun atmosferini değiştirmek ve daha keyifli bir ortam yaratmak artık sizin elinizde.

Firma olarak, titizlikle tadilat ve tamirat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Eski banyolarınızın tamamını yeniden düzenliyoruz. Eski banyolarda yer alan demir boru tesisatı zamanla ömrünü tamamlar ve sızıntılara neden olarak komşularınızı rahatsız edebilir. Bu sebeple, Bornova banyo tadilat firmaları olarak tüm boruları plastik borularla değiştiriyoruz. İsteyen müşterilerimize, banyolarını modernize etmek adına fayans, seramik, duşa kabin ve şık banyo dolapları gibi detaylar sunuyoruz.

Bornova Banyo Tadilatı

İşlemlerimiz eski fayansların kırılması, molozların taşınması, su ve pis su tesisatının yenilenmesi ile başlar. Yeni seramiklerin yerleştirilmesi için ince bir sıva uygulanması gibi işlemler de yenileme veya tadilat sürecinde bulunur. Ayrıca, gerekli malzemelerin temin edilmesi ve daireye taşınması, fayans ve seramiklerin daireye getirilmesi de çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. İzmir banyo tadilatı sürecinde, klozet, duşa kabin, havlupan ve isteğe bağlı olarak lavabo ve banyo dolabı temin edilmesi de işlemlere dahildir. Ardından, su tesisat malzemelerinin montajı ve yeni aç-kapa muslukların (banyo bataryası, lavabo bataryası, mutfak bataryası) takılması gerçekleştirilir.

Bornova Banyo Tadilat Fiyatları

İster banyo dekorasyon işleri için, isterseniz yenileme veya tadilat amaçlı firmamızdan her şekilde hizmet alabilirsiniz. Bornova banyo tadilatı fiyatları, yapılacak işlemler ve malzemelerin niteliği gibi birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında banyonun boyutu, kullanılacak malzemelerin kalitesi, işçilik maliyetleri ve yapılacak değişikliklerin kapsamı yer alır.

Genel olarak fiyatlar yeni armatürler, duş veya küvet yenileme, fayans döşeme, lavabo ve tezgah değişimi, elektrik tesisatı güncellemeleri gibi temel tadilat işlemlerini içerir. Ancak, özel tasarım öğeleri, lüks malzemeler veya büyük yapısal değişiklikler talep edildiğinde bu fiyat artabilir.

Tadilat maliyetini düşürmek için, projeyi iyi planlamak ve bütçeyi göz önünde bulundurmak önemlidir. Fiyatları karşılaştırmak, malzemeleri doğru bir şekilde seçmek ve deneyimli bir tadilat ekibiyle çalışmak, maliyetleri kontrol altında tutmaya yardımcı olabilir.

İzmir banyo dekorasyon sürecinde her iş için usta bulmak zor olabilir.  Ancak biz tüm ustaların teminini sağlayarak sizin için en uygun fayansları ve klozetleri getirip monte ediyoruz.

Çevrenizde bu işleri yapacak bir usta bulamazsanız, bizimle iletişime geçin ve hemen işe başlayalım. Unutmayın, bu işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanması önemlidir. Fayans örülmeden önce sıva ustası bulunmazsa süreç gecikebilir ve banyo kullanılamaz hale gelebilir. Bu nedenle, bizi arayın ve siz rahatınıza bakarken tüm bu işleri biz halledelim. Size zahmet vermeden, bu adımları tek seferde tamamlayalım.

 

Hemen Ara: 0232 218 21 58