Buca Banyo Tadilatı

Banyo dekorasyonu, evinizin en önemli alanlarından biri olan banyonuzu estetik ve fonksiyonel hale getirmek için Buca banyo tadilatı yaptırabilirsiniz. Bu yenileme ve tadilat işlemleri banyonuzu değiştirmek için kullanabileceğiniz harika bir fırsattır. Küçük dokunuşlarla bile büyük değişiklikler elde edebilirsiniz. Stil sahibi aksesuarlar, renkli fayanslar, şık aydınlatma seçenekleri ve pratik depolama çözümleri ile banyonuzu kişisel bir sığınak haline getirebilirsiniz.  İzmir banyo dekorasyonunda nasıl bir atmosfer yaratabileceğinizi keşfedin ve kendinizi rahatlama ve yenilenme hissiyle dolu bir banyoda bulunurken hayal edin.

Buca Banyo Tadilat Firmaları 

Firmamız, bütün tadilat ve tamirat işlemlerini özenle gerçekleştirmektedir. Eski banyolarınızın tamamen tadilatını üstleniyoruz. Eski banyolarda yer alan demir boru tesisatı, ömrünü tamamladığında sızıntılar ve su kaçaklarına neden olarak alt kattaki komşularınızı rahatsız edebilir. Buca banyo tadilat firmaları olarak, banyonuzdaki tüm boruları yenileyerek plastik borularla değiştiriyoruz. İsteyen müşterilerimize, banyolarını fayans, seramik, duşa kabin ve modern banyo dolaplarıyla donatarak teslim ediyoruz.

Banyo tadilatında yapılacak işler aşağıdaki sırayla gerçekleştirilir:

  1. Eski fayans ve seramik yapıların kırılması.
  2. Kırılma sonrası çıkan molozların taşınması.
  3. Moloz işlemi tamamlandıktan sonra, banyoda su tesisatı ve pis su tesisatının yenilenmesi.
  4. Yeni seramiklerin yerleştirilmesi için ince bir sıva işlemi yapılması (Sıva ustası tarafından).
  5. Sıva için gerekli kum, çimento ve diğer malzemelerin temin edilerek daireye taşınması.
  6. Fayans, kalebodur gibi malzemelerin temini.
  7. Fayans ve seramiklerin daireye taşınması ve yerleştirilmesi.
  8. Klozet, duşa kabin, havlupan ve müşterinin isteği doğrultusunda lavabo veya banyo dolabının temini.
  9. Su tesisat malzemelerinin montajının yapılması.
  10. Yeni aç-kapa muslukların (banyo bataryası, lavabo bataryası, mutfak bataryası) takılması.

Tüm bu işlemleri, İzmir banyo dekorasyonu firması olarak tek elden gerçekleştiriyoruz. Her bir iş için usta bulmak zor olabilir, ancak biz size bu konuda yardımcı oluyoruz ve banyonuza en uygun fayansları ve klozetleri getirip monte ediyoruz.

Buca Banyo Tadilat Fiyatları

Banyonun boyutu, kullanılacak malzemelerin niteliği ve kalitesi, işçilik maliyetleri ve yapılacak değişikliklerin kapsamı, maliyeti etkileyen önemli faktörlerdir. Bu fiyat, temel değişiklikleri kapsar, ancak özel tasarım öğeleri veya lüks malzemeler istendiğinde maliyet artabilir. Buca banyo tadilatı fiyatları için projeyi iyi planlamak, bütçeyi göz önünde bulundurmak ve uygun malzemeleri seçmek önemlidir. Profesyonel bir tadilat ekibiyle çalışmak da maliyetleri kontrol altında tutmanıza yardımcı olabilir. Her durum farklı olabilir, bu nedenle proje özelliklerinize ve bütçenize uygun bir fiyat belirlemek için uzman görüşü almanız önemlidir.

Eğer çevrenizde bu işleri yapacak bir usta bulamıyorsanız, bizi arayarak hemen başlayabiliriz. Unutmayın, bu işlerin hızlı bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Kırma işleminden sonra sıva ustası bulunmadığı takdirde fayans döşenemez. Fayans döşenmediği sürece klozet veya küvet monte edilemez ve bu süre zarfında banyo ve tuvalet kullanılamaz hale gelir. Eğer iş süresinin uzadığını düşünüyorsanız, yaşadığınız sıkıntı sizi oldukça yorabilir. İzmir banyo yenileme firmamızı arayın ve siz rahatınıza bakarken, bahsettiğimiz tüm işleri biz yapalım.

 

Hemen Ara: 0232 218 21 58