İzmir Anahtar Teslim Tadilat

İzmir Anahtar Teslim Tadilat konusu son derece ince işçilik gerektiren bir konudur. Bu sebeple tadilat işlerinin doğru ve düzgün yapılabilmesi için bu alanda deneyim sahibi olan kişiler ile çalışmak önemlidir. Anahtar teslim tadilat, pek çok tadilat işinin gerektirdiği için uzun bir sürede tamamlanabilir.

Bu nedenle ev sahiplerinin tadilat bitimine dek evlerini güvenilir bir firmaya emanet etmesi gerekmektedir. Firmamız, anahtar teslim tadilat konusunda uzun yıllardır verdiği kaliteli hizmet ile kendisini kanıtlamıştır.

İzmir Anahtar teslim tadilatın bazı püf noktaları bulunur. Bu noktaların neler olduğunun bilinmesi ve bu noktalara uygun hareket edilerek tadilat işlerinin tamamlanması oldukça önemlidir. Bu noktada da yine deneyimin önemi ortaya çıkmaktadır.

İzmir Anahtar Teslim Tadilat Nedir?

İzmir Komple ev tadilatı için yardım istiyorum diyen kişiler için anahtar teslim tadilat işlerinin nasıl yapıldığından bahsedeceğiz. Anahtar teslim tadilat, en basit tanımı ile bir evin çatısından zeminine kadar akla gelebilecek her alanda yapılan yenileme işleri olarak belirtilebilir.

Anahtar teslim dekorasyon İzmir içerisinde sıklıkla araştırılan bir konudur. Bu nedenle de firmamız, sizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik olarak anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işlerini gerçekleştirmektedir.

Anahtar teslim tadilatlarda ilk olarak yapılması gereken evin içerisinde keşif yapmaktadır. Bu keşif sayesinde evin hangi bölümlerinde tadilat ihtiyacının olduğunu belirlenir. Bu nedenle bu alanda tecrübesi olan bir gözün keşif yapması çok daha iyi sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Yapılacak keşif sonrası evde yenilenmesi gereken alanların neler olduğu ile ilgili ev sahibinin de görüşleri alınarak bir proje düzenlenir. Bu projede çeşitli adımlar takip edilerek de anahtar teslim tadilat gerçekleştirilir.

İzmir Anahtar Teslim Tadilat Nasıl Yapılır?

İzmir ev tadilatı konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, müşteri odaklı çalışma anlayışı ile öne çıkmaktadır. Komple anahtar teslim ev tadilatında genel olarak evin tadilat gerektiren kısımları alt yapı ve üst yapı olarak ayrılır.

Alt yapı içerisinde sizin de tahmin edebileceğiniz gibi su tesisatı, elektrik tesisatı, kırma ve söküm işleri, sıva işleri, kalorifer tesisatları gibi çeşitli işler bulunur. Genel olarak ilk önce kırma ve sökme işlerine başlanır.

Bu işler arasında eski dolapların sökülmesi, evde bulunan odaların kapılarının sökülmesi, banyodaki bataryaların sökülmesi gibi işler yer alır. Daha sonra banyoda bulunan fayans ve seramikler kırılır.

Koridorlarda ve mutfak bölümünde bulunan seramik ya da fayansların da kırılması sağlanır. Daha sonra odalarda bulunan parkeler sökülür. Duvarların kırılması gerekiyor ise gerekli olan duvarlar kırılır.

Ortaya çıkan tüm parçalar çuvallara toplanır ve evden uzaklaştırılır. Atık malzemelerin uzaklaştırılması ile daha düzenli bir çalışma ortamı elde edilir. Genel olarak tüm kırma ve söküm işlerinin tamamlanması 7 ila 10 gün arasında olmaktadır.  Kırım söküm işleri bittikten sonra ise tesisat işlerine başlanır. Tesisat işlerinin daha kısa süre içinde tamamlanmasına özen gösterilir. Çünkü tesisat işleri yapılırken çok fazla gürültü çıktığı için komşular rahatsız olmaktadır.

Bu nedenle ortalama olarak 3 ya da 4 gün içerisinde gerekli tesisat işleri tamamlanmış olur. Ancak bu süre kesin olarak belirtilen bir süre değildir. Banyo ve mutfağın büyüklüğüne göre bu sürede artış olabilir.  Tesisat işlerinin de tamamlanması ile alt yapı işleri bitmiş olur. Bundan sonra sırada üst yapı işleri bulunmaktadır. Üst yağı işleri arasında seramik ve fayans işleri, boya ve badana, dolap montajları gibi çeşitli işler sayılabilir.

İzmir Anahtar Teslim Ev Tadilatı

Günümüzde kişiler yaşadıkları yerin güzel görünmesine daha çok önem vermektedir. Bu nedenle de İzmir tadilat işlerini yaptıranların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu durum da ortaya pek çok tadilat firmasının çıkmasına sebep olmuştur.

Ev tadilatı pek çok kişinin de farkında olduğu gibi önemli ve dikkatli yapılması gereken bir konudur. Ev tadilatı ile hem evin yenilenerek güzelleşmesi hem de kullanım açısından eski işlevselliğini kazanması sağlanır.

Kişilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak bazı İzmir ev tadilat paketleri oluşturulmaktadır. Bu paketler içerisinde evin bazı bölümlerini içeren paketler olabildiği gibi, komple ev tadilatı paketleri de mevcuttur.

Genel olarak evin belirli bölümleri için oluşturulan tadilat paketlerinin içerisinde banyo ve mutfak gibi sıklıkla kullanılan alanlardan bir tanesi dahil edilir. Bu tadilat paketlerinin fiyatları birbirinden farklı olduğu için kişiler kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik bir tadilat paketi seçebilir.

İzmir Anahtar Teslim Ev Tadilat Fiyatları

İzmir Anahtar teslim ev tadilatı fiyat konusu oldukça karmaşıktır. Çünkü bir tadilat işinin anahtar teslim tadilat olabilmesi için pek çok alanın elden geçirilmesi gerekmektedir. Daha önce de belirttiğimiz gibi anahtar teslim ev tadilatlarında mutfak dolaplarına kadar pek çok konuda değişim yapılmaktadır.

İzmir Anahtar teslim ev tadilatı fiyatları, evin büyüklüğüne, tadilatın kapsamına ve malzeme seçimine göre değişebilir. Bu sebeple net bir fiyat belirtmek mümkün olmamaktadır. Ancak genel olarak evin büyüklüğüne ve tadilatın kapsamına bağlı olarak ortalama bir fiyat aralığı vermek mümkündür.

İzmir Anahtar teslim tadilatlar için pek çok alanda işçiliğe gerek olmaktadır. Bu nedenle aynı anda birçok ustanın bir arada çalışması gerekmektedir. Böyle bir durumda da her usta için ayrı bir işçilik ücreti ödenmektedir.

Aynı zamanda tadilat işleri yalnızca kırma ve dökmeyi kapsamaz. Eskilerin atılıp yenilerin gelmesi söz konusu olduğu için değişim yapılacak alanlarda yeni malzemelere ihtiyaç olmaktadır.

Alınacak olan yeni malzemelerin kalitesine dikkat edilerek seçim yapılması, malzemelerin kullanım ömrü açısından önemli olmaktadır. Bu nedenle maliyet kaygısı ile hareket edilmemelidir. Aksi halde düşük kalite kullanılarak yapılan tadilat işleri uzun ömürlü olmayacağı için kişilere ek masraflar çıkarma olasılığı çok yüksektir.

Hemen Ara: 0232 218 21 58