Karabağlar Banyo Tadilatı

Firma olarak, banyolarınızda ihtiyacınız olan her türlü yenileme ve Karabağlar banyo tadilatı işlemlerini özenle gerçekleştirmekteyiz. Eski banyolarınızın tamamını yenileyerek size teslim ediyoruz. Eski banyolarda demir boru tesisatı kullanıldığı için zamanla sızıntılar oluşabilir ve alt kattaki komşunuzu rahatsız edebilir. Bu nedenle, banyo ve dairedeki tüm boruları yeni plastik borularla değiştiriyoruz. İsteyen müşterilerimize, banyolarını fayans, seramik, duşa kabin ve modern banyo dolaplarıyla süslüyoruz. Sizlere sunduğumuz işlemlerle İzmir banyo dekorasyonu konusunda hayal ettiğiniz görüntüye en kalıcı şekilde ulaşabilirsiniz.

Karabağlar Banyo Tadilatı

Banyoların durumuna göre farklılaşacağı gibi, Karabağlar banyo firmaları olarak sizlere sunduğumuz hizmetler genel olarak şu şekildedir:

  • İlk adım, eski fayans ve seramik yapıların kırılması ve ardından ortaya çıkan molozların taşınmasıdır. Moloz işlemi tamamlandıktan sonra su tesisatı ve banyodaki pis su tesisatı yenilenir.
  • Daha sonra, banyoya ince bir sıva uygulanır. Bu işlem genellikle sıva ustası tarafından yapılır. Sıva için gerekli olan kum, çimento ve diğer malzemeler temin edilir ve daireye taşınır.
  • Yeni seramiklerin yerleştirilmesi için fayans veya karo gibi malzemeler temin edilir ve daireye getirilir. Ustalar tarafından bu malzemeler dikkatlice yerleştirilir ve yapıştırılır.
  • Sonraki adımda, klozet, duş kabini, havlupan ve müşterinin isteğine bağlı olarak lavabo veya banyo dolabı temin edilir. Bu eşyalar banyoya monte edilir ve yerleştirilir.
  • Tesisat işlemleri tamamlandıktan sonra, yeni açma-kapama muslukları (banyo bataryası, lavabo bataryası, mutfak bataryası) takılır.

Bu işlemler genel bir sıralamadır, ancak her projede değişiklik gösterebilir. Profesyonel bir tadilat ekibiyle çalışarak İzmir banyo yenileme sürecindeki adımları ve sıralamayı belirleyebilirsiniz.

Karabağlar Banyo Tadilatı Fiyatları

Fiyatlar bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Banyonuzun ebatları, yenilemede kullanılan malzemelerin kalitesi önemlidir. Ayrıca bu rakama işçilik maliyetleri ve yapılacak değişikliklerin kapsamı da eklendiğinden fiyatlar değişiklik gösterir.

Fiyat aralığı, temel değişiklikleri kapsayan bir Karabağlar banyo tadilatı fiyatları için yapılacak işlemlere göre farklılaşır. Ancak, lüks malzemeler, özel tasarım öğeleri veya büyük yapısal değişiklikler istendiğinde maliyet daha da yükselebilir.

Her İzmir banyo dekorasyonu tadilatı projesi farklı olduğundan, net bir fiyat belirlemek için bir uzmandan yardım almanız önerilir. Böylece, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulabilir ve banyonuzu istediğiniz şekilde yenileyebilirsiniz.

Firma olarak banyo tadilatında size tek elden hizmet sunuyoruz. Usta bulma sürecinde yaşadığınız zorlukları ortadan kaldırarak, tüm ustaların teminini sağlıyor ve size en uygun İzmir banyo fayans modelleri ve klozetleri getirip monte ediyoruz.

Banyonuzda eşsiz değişiklikler yapmak için hemen bizi arayın ve işe başlayalım. Sıva ustası bulamamanız durumunda, fayans döşeme işlemi yapılamaz ve banyo ve tuvaletin kullanımı engellenebilir. Uzun sürecek bir tadilat süreci sizi epeyce yorabilir. Bizimle iletişime geçin, siz arkanıza yaslanın biz de bu işleri halledelim.

Hemen Ara: 0232 218 21 58